Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    srácok, a két féle soc-al rendelkező készülékről volna egy kérdésem.

    jutúbon egymással összehasonlított videók alapján egyértelmű hogy picit gyorsabb az exynos-os modell, nyilván mert erősebb a nyers cpu teljesítménye, de lehet abban valami h a snapdragonoson simábban fut rendszer?

    Tudom h az exynosos is kurvajó meg sima, de lehetséges hogy ugyan hangyányit lassabb a snapdragonos de itt ott egy picit simább is?
    olvastam olyat még tavaly hogy az android kernel szinten a snapdragonra van optimalizálva.. ebből kifolyólag létezhet hogy a kicsivel gyorsabb exynosos verziót a spandragonos a fluidabb rendszerrel ellensúlyozza?

    Nemrégen használtam egy snapdragonos verziót és bevallom kételyeim voltak mert az exynosos s6 -ot azért néha meg tudtam akasztani, de ezt nem sikerült emberi használat mellett :)

    PS: plíz ezt tartsátok tiszteletben: nem szándékozom ebből flamet csinálni, hogy pl. egyik laggol másik meg nem, mert én végigjártam a nexus szamárlétrát és tudom hogy még az is ritkán meg-meg tud akadni bizonyos helyzetekben, ahogyan az ios is. Köszi :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák