Új hozzászólás Aktív témák

  • stevelawyer

    csendes tag

    Srácok,

    Aki venni szeretne az edigitalnál cofidis 0% THM-es s7/edge-et nyugodtan vegye meg. Semmi kanyar nincs benne, ha csak azt kéred! Még előleget is lehet bele tolni, hogy a tőke kevesebb legyen. Arra kell vigyázni, hogy exra hitel biztosítást ne kérjen az üf. meg semmi szolgáltatást hozzá, csak a teló és kész. Vettem én is egyet így, mert a (valódi!) nullás hitel jó konstrukció. Előtörleszteni bármikor díjmentesen lehet, és például használom egy évig, majd eladom. A fennmaradó hitelt kifizetem az árából, és lehet venni a másikat. Mint egy, kvázi lízing. :)
    Nyugodtan bele lehet vágni, (nincs hitelkártya szerződés hozzá mint a cetelem és tsa-i) de szerződést pontosan el kell olvasni, mint ahogy én is tettem (szakmai ártalom) nehogy okoskodjon az ügyintéző. Én a Mammutban vettem, ott nagyon rendes srác volt és 10 perc alatt kész. Viszont a pultnál már egy bontott, előre kitöltött garijegyeset akartak adni, mondtam, hogy kérek szépen egy origináltat és előttem bontsa fel. Nem tetszett neki, de muszáj volt. Szóval még arra azért oda kell figyelni. :K

    Remélem tudtam segíteni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák