Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Csigger

    őstag

    Sziasztok!
    Ígértem egy kis összefoglalót az akkumulátor cserével kapcsolatban.
    Végülis a váci úti szervíz jött szóba mert egyrészt közelebb volt mint a Pólus másrészt egy 10essel drágább lett volna az utóbbi helyen.
    Szóval Westenddel szemben bementem, mondtam hogy a Telemaxnál már volt a készülék és szeretném az akksit cserélni. Bár kicsit fura volt a figura alapvetően jó arc volt azt mondta lehet más baja is a készüléknek ő annyira nem bízik a TMXben így bevizsgálják és beleírja hogy ha az akksit tényleg kell cserélni azt fizetem.
    Volt ez csütörtök 6 körül, másnap reggel már kaptam is az SMSt 10 körül hogy kész a készülék. Mentem is érte délután. Patentül összerakva a teló, akksi cserélve és mivel garancia még ugye él a többi részére a töltő egységet még pár dolgot ingyen kicseréltek.
    Egyedül a home gombom volt kicsit előtte is festékhibás na az most már le van pattogozva nem túl szép de az ujjlenyomat olvasó kiválóan működik.
    Úgyhogy alapvetően nekem pozitív volt a Váci úti Prémium bolttal kapcsolatos tapasztalatom.

    Az új akksi még most járatódik be de egy töltés után is sokkal pozitívabb mint a régi. :C

    Apple and Android user

Új hozzászólás Aktív témák