Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kokzor

    aktív tag

    válasz Silent77 #7248 üzenetére

    A legfőbb nem a növekvő fényerő, hanem a csökkenő fényerő Manuális beállítás esetében. A lámpás megoldást azért mondtam mert ezzel reprodukálható az hogy manuális beállításnál is váltakozik. Nem biztos hogy mindenki rendesen le tudja takarni a szenzort, azért javasoltam ezt. Ennek köze sincs az új fényerő szabályozó rendszerhez, az csak az automatát érinti.
    A probléma az hogy adott az S7 és az S7 Edge. Az S7 manuális fényerőre beállítva tartja a beállított fényerőt, azaz akár a samsung által engedélyezett maximumot ami ugyan nem éri el az automata kifakulós szintjét de gyönyörűen világít. Ugyanez nem működik az Edge modellen. Az Edge modellen a manuális beállítás esetében hiába húzom ki a csúszkát ameddig lehet nem viszi föl a fényerőt úgy mint az S7, sőt mint akármelyik sima S modell, hanem ugyanúgy megy mint az automata fényerő esetében. Szóval ha én este mondjuk nem teljesen sötét kijelzőt akarok nézni, arra nincs lehetőségem. Maximum csak akkor ha viszem a zseblámpát és odaragasztom a fényerő szenzor elé. Szóval számomra az a gond hogy nem úgy működik mint például a testvérmodell. Sőt nem úgy működik mint a telefonok 98%-a és ez még ficsőrnek sem mondható. Mert a manuális beállítás lényege az hogy akkora fényerőt állítok be amekkorát akarok. Ha nem kapcsoltam föl egy lámpát manuális beállítással maxon a fényerő nem érte el a felét se egy S7 manuális beállításának illetve egy a5 2016 beállításait sem. A manuális beállítás lényege pont az hogy ott ne a szenzor váltson hanem az a fényerő legyen amit én beállítok. Ennek ellenére a szenzor folyamatosan váltott fényviszonyoktól függően és zavaróan sötét volt a képernyő. Amikor automatára átkapcsoltam akkor meg világosabb volt teljesen sötétben is.
    A lényeg hogy ahelyett hogy lenne egy fix fényerő és egy automata beállítás. Az Edgen mindkettő automataként működik.

    [ Szerkesztve ]

  • bounty123

    őstag

    válasz Silent77 #7248 üzenetére

    Pont az a baj, hogy veszi fel, mikor manuálisnál nem szabadna. Nem olyan bonyolult ez.

Új hozzászólás Aktív témák