Új hozzászólás Aktív témák

  • polyszi

    csendes tag

    válasz laci0530 #5686 üzenetére

    Pontosan ugyanezt érzékelem én is... Most az elműlt7en jártam úgy, hogy 15napja az országban volt egy megrendelt termékem, miután jött a postás/ vagyis nem jött, mert a 3-ikra már nem szokás felsétálni csak bedobja, hogy menjek a postára a csomagért.. Szóval átvételt követően nem nyitottam ki csak otthon a borítékot... Meg sem vizslattam, de hazaérve láttam, hogy nyitották már egyszer, gondolom Vám miatt, de ami az után fogadott... Iszonyatosan kiakadtam!! A megrendelt termék, doboza bontva és rommá szaggatva, a megrendelt termék pedig úszott a retekben.. Látható volt, hogy újonnan történt feladásra, mert fóliás volt(egy fülest rendeltem), de a fólia szaggatva és fekete kormos dzsuvában úszott az egész... :W Mit tud csinálni az ember?? Benyeli, mert hát kihez menjen reklamálni, hogy ez mi f.......sz :W
    Csakis gratulálni tudok azoknak az embereknek, akik így bánnak más emberek által/kifizetett/megvásárolt termékekkel... Na nem offolok tovább, de nem tudtam magamban tartani... Mellesleg nagyon jó a füles a telefonhoz/fertőtlenítettem 10x azóta használható...

Új hozzászólás Aktív témák