Új hozzászólás Aktív témák

  • A guru

    addikt

    Na meg is van az első nap a "kicsikével" :)) M8-ról váltottam mit ne mondjak ég és föld a különbség aki gondolkozik hogy megvegye annak azt tudom mondani hogy most vegye fel a kabátját és induljon a boltba mert ez valami hihetetlen cucc. A kijelző bámulatos és a hajlítás meg hatalmas élményt nyújt böngészésnél, videónézésnél, igazából mindenhez hozzáad valami +-t ( :)) ) a kamerát amikor először kipróbáltam azthittem lemegyek hídba de amikor csináltam egy-két videót akkor ez az érzés csak fokozódott. A TW rendesen teszi a dolgát nem fagy nem akad (kopp-kopp). A hangszóró pedig meglepően jól szól nem is nagyon veszem észre a különbséget a boomsoundhoz képest. A telefon maga gyönyörű ezzel az effektes feketéskék színnel. Ami még a pozitívumokhoz tartozik az az akkuidő reggel 6:30-kor vettem le a töltőről 100%-on most 17:30-kor 13%-on van 5 óra 46 perces kijelzőidővel ma Facebookoztam, Youtubeoztam, fénykeztem videóztam (kipróbáltam a szerkesztőt is), böngésztem játszani nem játszottam de szerintem közel 6 órás SCOT elérni az 1. nap az nem rossz teljesítmény. Negatívumnak azt tudnám felhozni amit eddig észre vettem hogy nem lehet a gombok háttérvilágítását állítani illetve a gyári böngészőben a betűméretet nem tudtam sehol változtatni.
    Na ennyit mára nagyon élveztem ezt az első napot a telefonnal abszolút kellemes csalódás ajánlom mindenkinek hogy ha nem is veszi meg legalább próbálja ki valahol mert fantasztikus élmény kézben fogni. További szép estét/délutánt. :R

Új hozzászólás Aktív témák