Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • palika!

    csendes tag

    Sziasztok,
    Lehetőségem van választani a következő 2 új készülék közül:
    Samsung Galaxy S6 32 GB (64 GB-os már nincs a szolgáltatónál) és
    LG G4 (bőr hátlap).
    A véleményetekre lennék kíváncsi, hogy melyiket válasszam? Fontos számomra a fotózás és az üzemidő. A telefonnal 2 évre tervezek, teljesítményének a periódus vége felé is megfelelőnek kell lennie átlagos felhasználásra (a játékok nem fontosak számomra). Frissítési támogatás minél tovább jó lenne, de erről még a gyártók sem tudnának biztosat mondani. :)
    Egyetlen dolgot nem kell figyelembe venni az összehasonlításkor, az árat (sem most a vételkori, sem a jövőbeni eladáskori ár nem releváns).
    Köszi

  • palika!

    csendes tag

    válasz palika! #14024 üzenetére

    Köszönöm mindenkinek, aki írt a kérdésemre és véleményt mondott/tanácsot adott. A tesztben az S6-ról azt olvastam, hogy op.rendszer és egyéb "törölhetetlen dolgok" kb. 6 Gb-ot vesznek el a 32 Gb memóriából. Ez valóban így van a frissebb Android verziók esetén is? Azért kérdezem, mert tegnap a MM-ben nyomkodtam mindkét készüléket. Az S6-on olyan 15 Gb-ot írt a rendszerre a beállítások/tárhely menü. Ezen a samsungos srác is meglepődött, és azzal magyarázta, hogy a boltban egyéb demo dolgok is fel vannak telepítve a telefonra (gondolom ilyenek, mint a videó, ami a képernyőzár után indult el).
    Másik kérdés: néhány hozzászólással ezelőtt írtátok, hogy a "házhoz jövős" szerviz megszűnt. Pedig a samsungos srác ezt is a márka mellett hozta fel pozitívumként tegnap (mondjuk a telefon hozzám a piros szolgáltatótól jön, nem tudom ez számít-e).
    Illetve meglepődtem a G4 gyengébb üzemidején.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák