Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leslien

    nagyúr

    válasz eclipse19 #4365 üzenetére

    Mivel a "probléma" ezzel a telefonnal kapcsolatban merült fel

    nem értem akkor még is vettél S6 ot? mert úgy beszélsz mintha neked is lenne... :U

    Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

  • válasz eclipse19 #4365 üzenetére

    Köszi, hogy ennyire lenézel, és belinkelted nekem a fórum szóra vonatkozó wikipédiás bejegyzést. De ha már linkelted, bele is olvashattál volna: " A fórumok használatával kapcsolatával jó lenne egy erkölcsi kódexet létrehozni, hogy mi illik, és mi nem egy fórumon." Egyébként nem is a nyitó hozzászólásoddal volt a legnagyobb problémám -arra nem is reagáltam-, hanem az utána következők kioktató stílusával.
    Hadd éljek egy egyszerű példával - mert én már csak ilyen egyszerű ember vagyok-, ez olyan mintha belépnék a falu kocsmájába, és közölném mindenkivel, hogy itt meleg a sör, és nincs ehető étel, így én inkább a szomszéd kocsmát választom. Mindezt persze úgy, hogy előtte már nagyon jól tudtam, hogy nem kívánok élni a vendégszeretetükkel, de azért az orruk alá dörgöltem, biztos amim biztos alapon, hadd tudja meg mindenki, hogy miért nem jövök ide.
    Az FM rádió hiányával kapcsolatban pedig szerinted minden egyes S szériás Samunál meg kéne vitatni, hogy miért nincs benne ez a funkció? Több mint két éve már, hogy kikerült belőle, szerintem nem kéne még 10 év múlva is ezen vitatkozni. Az FM rádiózás lassan ki fog halni, szerintem kár erről vitatkozni. Ez már majdnem olyan, mintha valaki még mindig az Apple topikban sírna, hogy miért nincs floppy meghajtó a legújabb gépben!? De persze, ha Neked arra van szükséged, vegyél olyan telefont amiben van.

    Ja, és az külön vicces, hogy Te javasolsz itt az embereknek több szerénységet! :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák