Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danny365

    őstag

    válasz Kasya #17722 üzenetére

    bol.com-ról vettem, ami egy holland webshop, valamiért eddig kb. csak a hollandok kaptak készletet. Bár az előbb olvastam, hogy péntektől itthon is elérhető lesz már. (mondjuk én postával olcsóbban megúsztam, mint amennyiért a Samsung árulni akarja Mo.-n)

    Hogy miket akarok nézni vele...hát egyelőre bőség zavara van. Amiket eddig néztem, 360 videók/képek, azoknak a minősége változó, persze most még mind jó, hisz új. A játékok között is vannak jobbak, rosszabbak, mondjuk kontrollerem nincs (sokat lehet egyébként anélkül tolni), viszont azt most mondom, hogy az Oculus Store-on nem igazán az 1-2 dolcsis ár dominál, hanem sokkal inkább az $5, de inkább $10 ár a jellemző, már ami a játékokat illeti (vannak ingyenes dolgok is természetesen).
    Van többféle galléria, videó app, így azok tartalmát végigbogarászni el fog tartani egy ideig, meg jelennek meg elég gyakran új dolgok is, szóval eddig ilyen téren elég pozitív a dolog.

    Engem valahogy a normális minőségben felvett 360 3D videók, meg panorámák jobban érdekelnek egyébként, mint a játékok, mert azért ez mégis csak egy telefon, szóval nem ugyanaz, mintha a rendes Rifttel játszanánk mondjuk egy Skyrim-et vagy GTA V-öt. (bár a Gear VR-t is össze lehet hozni a PC-vel, csak az enyém ezer éves szutyok, így inkább nem is próbálkozom)

    Egyedül maga az Oculus Store az, ami annyira nem tetszik (pl. nincs refund, nem lehet keresni, nincsenek szöveges értékelések, se trailerek; szóval eléggé lutri, hogy mit is vesz az ember). Viszont ezt is kalapálják, szóval lesz ez még jobb is.

Új hozzászólás Aktív témák