Új hozzászólás Aktív témák

  • Maxximus

    őstag

    válasz Amos17 #16334 üzenetére

    Nem teljesen vág ide a samsung jövő képéhez,de ebben teljesen igazad van. Az a baj ezzel,hogy ez egy paradox helyzet. Alapból mi sem vagyunk (mint Kelet Európaik közül senki) velejéig romlottak. Az nekem viszont elfogadhatatlan, hogy itthon a negyede,ötöde az átlagkereset Ny Eu-hoz képest, USA-hoz képest, de pl az USA-ban anno 2 éve a NEXUS 7-emet 65.000 ft-ért tudtam megvenni itthon ugyanez 85.000 ft volt Miért? A gazdasági hátterét tudom, azt nem kell elmagyarázni. Ide születtünk és ezért jöhet minden cumi? (Adó,Áfa,stb)
    Hülye amerikainak ha ha a 500 dolláros iphone-t beáraznák 2500 dollárosra, mi lenne, Csak nem ár érzékenység??? Mint nálunk? :K ;) Persze, hogy nem akarunk adót fizetni. a svédek , németek sem akarnának ha ilyen ár-érték arányuk lenne.
    Pont ezért vagyunk 20-ad rangú piac a samunak is.
    Bocs, nem roncsolom tovább a topicot

    Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

Új hozzászólás Aktív témák