Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parallaxis

    addikt

    válasz kali #662 üzenetére

    elég viccesen hangzik, hogy amelyik tesztben nem az általad preferált típus nyer - pedig tényleg elismert oldalakról van szó

    Bocsi, de mindentől függetlenül az is vicces, mikor egy fotózással foglalkozó, elismert szakmai oldallal szemben egy mobilkészülékeket tesztelő oldalt hozol fel ellenérvként.

    Azért maradjunk annyiban, hogy ha fényképezés, akkor a www.dpreview.com oldal tesztjei és tesztereinek véleménye inkább mérvadó, mint egy gsmarena-s teszté.

    ahol bő 5 e szavazat mellett csak a harmadik lett az 5s, az s4 és a 1020 megelőzte.

    No ezért nem izgatnak az ilyen szavazásos dolgok. Az S4 és Note 3 kamerája szerintem a leggyengébb megoldás a jelenlegi piacon (a prémium kategóriában).

    --

    Hobbbyt:

    Régi iOS-nél még igen, de a 7.xx ben már nem. Ugyanis ha lezárt képernyőnél jön egy bejövő hívás egy ismert számról, akkor a kijelzőn csak elfogadni tudod. Igazam van, vagy igazam van?

    Nincs igazad.
    Pont ugyanúgy tudod elutasítani a hívást, mint bármelyik Androidos készülékkel..
    Súgok: power gomb :D

    És nem magától értetődő, hogy hogyan kell elutasítani.

    Nem tudom, én nem ismerek olyan rendszert, ahol a power gomb megnyomásával nem utasítod el a bejövő hívást (bár, ha jól tévedek iOS-nél egyszeri nyomás elnémítja csak a csengést és a másodikra utasít csak el).

    [ Szerkesztve ]

  • Ununqatrium

    aktív tag

    válasz kali #662 üzenetére

    Érdekes teszt, melyet nagy érdeklődéssel olvastam egészen addig, amíg nem láttam meg az értékelést. Nem akarok beleszólni a vitátokba, de szerintem sem helytálló az eredmény.

    Choose your destiny • http://africancichlids.webnode.hu

Új hozzászólás Aktív témák