Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [P]laci

    senior tag

    válasz kali #174 üzenetére

    megértem a nézőpontodat, meg értem is mire gondolsz, de túl sok pénz lett volna, ami akkor nem fért bele... :(
    viszont platinakártyás leszek mostmár és egy jó ajánlattal egy jó telefonra bármikor rá tudnak majd "beszélni". :DDD és ha nem lesz szeptember környékén jobb ajánlat és normalizálódik is az ára... :K

    (#177) Urmy: ezt nézd meg! ;)

    [ Szerkesztve ]

  • brumi1024

    veterán

    válasz kali #174 üzenetére

    "mert az ac még kevésbé van elterjedve, és egy ideig így is marad, illetve aránylag lassan fog teret nyerni - nem olcsó egy ac router...stb -, és hiába működik mellette n szabványos 5 GHz, az nem olyan problémás."

    Értem, ehhez sokat nem tudok szólni, sok tapasztalatom nincs az AC-vel, most lett csak AC képes notebookom, viszont csak ezért nem valószínű, hogy lecserélem az N66u-t.

    Viszont utána visszatérünk az eredeti problémához: a cél a minél nagyobb számok beböfögése. A 120 megabit még oké, (ezt mondjuk el lehetne érni AC nélkül is), fölötte pedig egy S4 esetén például felesleges gondolkozni: a háttértárra nem tudsz ekkora sebességgel írni. A másik pedig: ha van egy 16/32 gigás telefonom, nem hiszem, hogy 5-8 gigás fájlokat szednék le folyamatosan, a pár gigás fájlok alkalomadtán előjövő letöltésékor pedig oly mindegy, hogy 1, vagy 2 perc az átvitel, nem oszt nem szoroz. Szóval aki 120 megabitet akar telefonra azt nem tudom igazán komolyan venni. Számomra az a 100 megabit körüli érték amit az i5 tud 5 GHz-en bőven elég, és nem hiszem, hogy 1-2 év múlva kevesellném. Laptop esetén már nem ez a helyzet, de az már más kérdés.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák