Új hozzászólás Aktív témák

  • HUTCHDB

    nagyúr

    Szinte nem is látok most a hozzászólások átolvasása után olyan fórumtársat, aki végigjárta (mint én) az s sorozatot...talán kali mester az, aki használta is minden eddigi Samsung csúcsmodellt.
    Ez kb. elárulja, hogy néhány generáció után már nincs érdemi vonzódás ehhez a márkához.
    Legalább is szerintem/nekem, mondhatni megszűnt a szerelem részemről.
    Ettől függetlenül a telefon hardveresen és kamerában a legjobbak között van, a többi pedig ízlés kérdése.
    Nekem továbbra is csalódás a tw érdemi változás nélküli "újított" megjelenése, mely 3-4 évvel ezelőtt még elment, de ma már az (is) olcsóságot mutat.

    Ettől függetlenül csodálom a Samsungot (inkább a marketingjét) hogy generációkon keresztül fent tudta/tudja tartani azt az állapotot, hogy android csúcsmodell az csak a Samsung éppen aktuális csúcsgépe lehet....mármint az "átlag" ember számára.

    Nem tudom egyébként mit kellene kitalálnia ennek a koreai gyártónak, hogy ilyen áron ismét az ő telefonjukat válasszam.

    " Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Új hozzászólás Aktív témák