Új hozzászólás Aktív témák

  • Icetee

    aktív tag

    Kicsit késve, de itt vagyok :)
    A telefonból nemrég kapunk egy kéket, ami nagyon megtetszett :B
    Próbálgatni volt lehetőségem, de azért ez messze van egy teszttől. De az aksi nagyjából úgy bírja ahogy az S4 Mini. 1,5 napot vígan elmegy, ha az ember csak a funkcióit használja ki. Gyorsnak nagyon gyors, az android nagyon jól rá lett szabva, nem hiszem hogy rootolni kellene emiatt. Nekem egyedül a kamera része nem tetszett. A képminőség ugyan az szinte mint a sajátomon és a vaku is sokkal gyengébb. Valahogy úgy érzem hogy ezen a szinten is fejleszteni kellett volna a telefont, de lehet hogy a csúcsragadozók mini változatánál minden második széria lesz csak az igaz, lásd pl S3 Mini, ami elég messze volt az S3-tól, ellenben az S4 Mini szerintem egy nagyon eltalált készülék, ami majdnem hogy olyan mint a nagytesó :)

    Összegezve, aki egy vízálló, gyors, stabil normál méretű készüléket szeretne, ami megállja a helyét 1-2 évig a piacon, akkor jó választás lehet. Jópofa funkciók vannak benne, de szerintem kevesen használják majd ki. Egyedül a vízállósága színpatikus, meg maga a dizájn. Ár/értékben viszont rossz helyen áll. Szerintem nagyon drága.... majdnem fele ennyiért lehet kapni S4 Mini-t ami hasonlóan jó és az még éppen egy elfogadható méret. Ennél azt éreztem a kezemben, hogy már túl van azon a méreten, amit egy kézzel vígan lehet kezelni és akkor már lehetne nagyobb is.... Én inkább a nagy tesót választanám, ami nem is sokkal drágább. Kíváncsi vagyok mennyire lesz tartós az ára :)

Új hozzászólás Aktív témák