Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Icetee

    aktív tag

    válasz janos666 #193 üzenetére

    Nekem is most S4 Minim van. Nem tudom aksi üzemidőben mi az amit Neked bír, de nálam hibátlan!
    Ezelőtt S3 tulaj voltam, de egy jó csere miatt megváltam tőle, így most S4 Mini-t használok. Az aksija ennek 2× tovább bírja ugyan olyan használat mellett és gyorsabb!! Ez a vicc :) AZ S3 is nagyon jó volt régen, de amióta 4.3 van rajta katasztrófa.... volt már 2× szoftware frissítésen, de nem oldotta meg a random fagyásokat-akadásokat :( Az S4 Mini meg simán fut minden akadás nélkül.

    Én az S5-el szemezek már régen, de most így az S4 Mini után nem biztos hogy újra olyan nagy ló telefont akarok. Megnéznék már egy ilyet kézbe hogy mennyivel másabb pl egy S3-astól. Ha meggyőz lehet egy ilyen mellett voksolok MAJD, de azért mervárom a Szeptembert, mert sok újdonságot tartogat a Samsung a tarsolyában :)

  • Icetee

    aktív tag

    válasz gaborm69 #209 üzenetére

    Én ahol dolgozok tegnap este kaptunk, nekem így kézbe fogva nagyon tetszett, de még nem volt időm megvizsgálni. Holnap kipróbálom! :)

    Csináltam 2 képet, mellette az S4 Minim

  • Icetee

    aktív tag

    Kicsit késve, de itt vagyok :)
    A telefonból nemrég kapunk egy kéket, ami nagyon megtetszett :B
    Próbálgatni volt lehetőségem, de azért ez messze van egy teszttől. De az aksi nagyjából úgy bírja ahogy az S4 Mini. 1,5 napot vígan elmegy, ha az ember csak a funkcióit használja ki. Gyorsnak nagyon gyors, az android nagyon jól rá lett szabva, nem hiszem hogy rootolni kellene emiatt. Nekem egyedül a kamera része nem tetszett. A képminőség ugyan az szinte mint a sajátomon és a vaku is sokkal gyengébb. Valahogy úgy érzem hogy ezen a szinten is fejleszteni kellett volna a telefont, de lehet hogy a csúcsragadozók mini változatánál minden második széria lesz csak az igaz, lásd pl S3 Mini, ami elég messze volt az S3-tól, ellenben az S4 Mini szerintem egy nagyon eltalált készülék, ami majdnem hogy olyan mint a nagytesó :)

    Összegezve, aki egy vízálló, gyors, stabil normál méretű készüléket szeretne, ami megállja a helyét 1-2 évig a piacon, akkor jó választás lehet. Jópofa funkciók vannak benne, de szerintem kevesen használják majd ki. Egyedül a vízállósága színpatikus, meg maga a dizájn. Ár/értékben viszont rossz helyen áll. Szerintem nagyon drága.... majdnem fele ennyiért lehet kapni S4 Mini-t ami hasonlóan jó és az még éppen egy elfogadható méret. Ennél azt éreztem a kezemben, hogy már túl van azon a méreten, amit egy kézzel vígan lehet kezelni és akkor már lehetne nagyobb is.... Én inkább a nagy tesót választanám, ami nem is sokkal drágább. Kíváncsi vagyok mennyire lesz tartós az ára :)

Új hozzászólás Aktív témák