Új hozzászólás Aktív témák

  • diGitall4

    csendes tag

    válasz Pöttön #6334 üzenetére

    Szia! Szerintem abszolút megéri a teló. A burkolat nekem még nem kopott meg, igaz hogy vigyázok rá, bár tokot nem használok. Készenléti idő átlag 1,5 nap, de abba viszonylag aktív használatot értek, ami nálam folyamatos adat vagy wifi kapcsolat, beszélgetések, chat, fb. le még nem fagyott, megizzasztani nem könnyű, átlag felhasználás mellett kizárt dolog, gyors is a készülék. Képeket, videókat mobil szinten szerintem az átlagosnál picit jobbakat csinál, bár van tőle jobban muzsikáló samu is (mondjuk a párom s3 minije jobb). A gyári 4.2.2 vel én speciál elvagyok. A kezelhetősége megbízható, nem ugrál ki, megbízható az érintés vezérlése, lehetetlen félrenyomni( lehet hogy nem jó szavakat használtam, de sejtheted mire gondoltam). A Z1 Compact persze jobb választás, az egyértelmű, de drágább is jóval, ezt mérlegelned kell. Szóval én ajánlom, már nekem fél éve megvan amúgy. Ja igen, és a kijelzője szép, éles, pixeleket nagyon nehéz kiszúrni, a méret pedig pont megfelelő, még egy kézzel is remekül használható. Remélem segítettem neked! ;)

    Nokia Lumia 925

Új hozzászólás Aktív témák