Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterhappy

    őstag

    Sziasztok,

    Tegnapi napon jutottam hozzá egy S4 Minihez (azt hiszem NFC-s). Az imént olvastam, hogy lesz hozzá 4.4 KitKat is.
    Azt tudjátok esetleg, mikorra várható a frissítés?

    Nem sok időm volt eddig tesztelni a telefont, de eddig nagyon elégedett vagyok a gyorsaságával, a tulajdonságaival. Tudnátok esetleg egy-két programot, illetve beállítást ajánlani, ami leginkább bevált nektek ennél a telefonnál?
    Gondolok itt Launcherre, valami aksikímélő cuccra, esetleg CPU szabályozóra (hogy kevesebbet zabáljon) stbstbstb, illetve hogy milyen gyári szoftvereket érdemes/lehet minden különösebb gond nélkül kilőni?

    Wifin netezek (böngészés, GMail), ezen felül olvasásra/tanulásra (Anki, szótárazás...) szoktam használni a telefont, néha zenehallgatásra. Nem FB-zek, nem játszom, nem videózom.

    Van értelme főzött romot dobni rá? Véleményem szerint amire nekem kell, arra a gyári szoftver (a leendő 4.4) is tökéletes, vagy tévedek?
    És még egy kérdés: a telefonon nincs notification led - azt kiváltandó tudnátok ajánlani valamilyen app-ot, ami bevált nektek?

    Elnézést hogy hosszú lett és esetleg pár hülye kérdést is nektek címeztem, előre is köszönök mindennemű választ, segítséget!

    Péter

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák