Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • snots

    tag

    válasz ollie #1836 üzenetére

    Próbáltam ugyanazzal a kábellel is, másik kábellel is. Az egyik töltő az USB-C-s (ezt adták a standing wireless chargerhez), a régi az még sima USB-s (ki tudja, honnan van, talán egy régi telefonhoz kaptam), ezt a kettőt próbáltam ugyanazzal a kábellel, hol egyik wireless töltővel, hol a másikkal. Tehát egyik töltő, 1 kábel, bedug mindkettőbe, másik töltő, 1 kábel, bedug mindhettőbe. Ugyanazt az egy kábelt a két töltőn lévő eltérő csatlakozó miatt nem tudtam mindkét töltővel kipróbálni. (USB és USB-C) (huhh, remélem sikerült normálisan leírnom).

    A régi (USB-s) töltő EP-TA20EWE - Adaptive fast charging fantázianivre hallgató, ezzel megy a másodikkal (a lapos wireless chargerrel, amihez nem járt hálózati adapter) a gyorstöltés, úgy, ahogy kell.
    Ugyanezzel a töltővel a standing wireless charger meg sem nyikkan, sárgán villog (tehát valami szuflát kap), ugyanakkor semennyire nem tölt, egyáltalán nem.

    A töltő (USB-C), amit adtak a standing wireless chargerhez egy EP-TA800 - Super fast charging fantázianévre hallgató valami, ezzel a standing charger természetesen tökéletesen megy, de a lapos wireless charger csak lassan hajlandó tölteni, fast charge nem megy vele.

    Ez az egyébként nem feltétlenül túl izgalmas történet annyiból lehet esetleg mégis érdekes mások számára is, hogy miután az első körben nem ment a fast charge a második, lapos wireless chargerrel, meglátogattam a Samsung weboldalát, ahol szintén írják emberek, hogy na, megvettem ezt a lapos wireless töltőt, aztán kapják be, mert nem megy a gyorstöltés vele, pedig rá van írva, hogy fast wireless charger, 1 óra alatt tölt 15%-ot, stb.

    Hát, mint kiderült, ez nem így van, csak rohadtul nem mindegy, hogy milyen hálózati töltőre csatlakoztatod rá...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák