Új hozzászólás Aktív témák

  • qltsar

    addikt

    Gondolkodom a készüléken én is, jelenleg a 8/256-os verzió eMagnál 280k, viszont jár még néhány változathoz Galaxy Buds 2, amilyen szintű / áru vezeték nélküli fülhallgató vásárlását alapból terveztem a közeljövőben azonban sajnos nem tudok dűlőre jutni a következők miatt:

    S21:
    Pro:
    - "Dynamic" AMOLED. Tegnapi nyomkodásom alatt 120Hz és 60Hz között vált szépen, de a meghirdetett 48Hz-el nem találkoztam.
    - 8GB RAM az alap verzióban
    - Elméletileg átlagosan jobb kamerák
    - Jó minőségű rezgő motor
    - Ultrasonic Fingerprint Reader
    Cons:
    - Exynos
    - Elvileg -1 év support

    S21 FE:
    Pro:
    - Snapdragon
    - UWB
    - +1 év support?
    Cons:
    - Mid-range rezgő motor
    - Alap 6GB verzió
    - "Fix" 60Hz/120Hz frissítési ráta
    - Rosszabb kamerák

    Az a problémám, hogy nem találtam olyan összehasonlítást, ami az Exynosos S21-et hasonlítja össze az SD-s FE-vel. Főleg az akksiidőkre lennék kíváncsi itt, de hasraütésre a 4000mAH S21, Exynossal, dinamikusan változó 120Hz-re állított kijelzővel, kb. azt hozhatja, mint a 4500mAh-s SDs S21FE.

    Van esetleg itt olyan, akinek van tapasztalata mindkét telefonnal? eMagnál Samsung terméket még nem vettem, de feltételezem hivatalos Samsung garanciát adnak?

    :R

    @ricsmoka: Program nélkül is egyszerűen meg tudod nézni. A build number / baseband megmutatja, hogy milyen processzor van a telefonban:
    SM-G990E - Exynos

    SM-G990B - Snapdragon

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák