Új hozzászólás Aktív témák

  • Vikooo

    addikt

    válasz direwolf #2772 üzenetére

    Engem is érdekelt és minden esélyt megadtam neki, kvázi csináltam (kb 8 naposan) egy factory resetet. Mondanom sem kell, hogy én soha nem szoktam semmit se mentésből visszaállítani, ezt is mind a 2x tisztán laktam be. FR sem segített -direkt szakaszosan és lassan telepítettem az alkalmazásokat de semmi.

    Bálint941121: na ez nálam erős szívdobogást okozott, miközben látom a lányomnál (aki max fényerőn használja az előző X20 -amat és csak játszik) 10-15 perc kemény használat után 99-98%. Feleségem A52 -je pedig 20-25 perc használatot követően (és ott van FB, Messenger meg az összes energiavámpír app) esik 99-98% -ra és másnap du is még 50% körül van.

    Én meg mint a hímestojásra úgy vigyázok és pikk-pakk 92-88% -on voltam és még csak reggel 7 óra :D

    Igyekeztem a vásárlást megelőzően körültekintően tájékozódni és láttam, hogy a SD888 éhes de mild használatnál nincs gond. Sima S22 -nél még érthető a kisebb akku miatt de itt 4500mAh van.

    Amúgy nagyon régen találkoztam wakelock problémával és itt nem is a készenléti idővel volt gond, egy éjszaka alatt 4% -ot merült úgy, hogy minden be volt kapcsolva. Itt akkor kezdődött a gond amikor számolnia kellett illetve amikor ment a kijelző. Mind a 8 magot pörgette 600-1700Mhz között és kvázi csak a háttérképet néztem a kijelzőn...

Új hozzászólás Aktív témák