Új hozzászólás Aktív témák

  • Masato

    tag

    Ismerőssel ma elkanyarodtunk a samu szerviz irányába, ahol azt tanácsolta a srác, hogy előbb cseréltessek SIM-et. Átbattyogtunk a T-be, ahol meg is csinálták. SIM behelyez, 4G van, öröm, bódottá.

    Egészen kb. 16h-ig. Pont egy székben ültem az idodában, és Wi-Fin nyomkodtam a telefont, amikor egyszer csak a szemem láttára a térerő pálcikák helyén egy áthúzott karika jelent meg. Kikapcsoltam a Wi-Fit, a térerő visszajött kb. 10-20 mp. múlva, de adatkapcsolat nem volt (Network Cell Info szerint sem). Még pár mp szenvedés után már le is dobódtam 3G-re.

    Mivel nem volt időm tovább nyomkodni, kb. egy órával később egy pár km-rel odébb volt dolgom, de ugyanazon bázis körzetében (az ablakból látszik a torony). Itt megint volt 4G. Édekes. Utána elmentem a fürdőszobába és mivel az épületen tripla hőtükrös ablakok vannak, a helység meg a ház belseje felé van, ott már csak az EDGE üdvözölt.

    A Xiaomi Mi9T-m még ott is boldogan lóg a 4G-n (szintén Telekom kártyával). Most vagy nagyon gyenge az antennája ennek a telefonnak, vagy a modem van túl intoleránsra hangolva és túl erős térerőre törekszik, nem tudom. Megpróbálkozok egy LTE Only móddal, aztán vagy lesz firmware javítás, vagy nem. Vagy szerviz, nem tudom... ennyi pénzért elég gagyi eddig ez a készülék.

Új hozzászólás Aktív témák