Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reap3r

    aktív tag

    Üdv! Az lenne a kérdésem, hogy tudja-e valaki, hogy a sima S20-as a telekomnál 5G képes-e?
    Vagy esetleg érdemesebb-e máshol venni? Olyan 250-275 ezres határt szabtam meg magamnak a vásárlást tekintve.

    Illetve a kérdésem még, hogy tudjátok-e ajánlani a sima S20-ast a tapasztalataitok révén?

    Olvastam itt az utolsó pár hozzászólást, látok melegedéses kommenteket, azért remélem az én használatom mellett nem fordulna elő ilyesmi. Főként a dual sim funkció, és a napfényben jól olvasható kijelző nálam a fő szempont. Amire használnám: rengeteg videóchat, chat, illetve telefonálás, emailezés, navi és fotózás kirándulások alkalmával. Játszani sosem játszom.
    Pixel 2 Xl-ről váltanék, amit már pár hónapja törött kijelzővel hurcolok, és kezd gáz lenni, amikor interjún vagy egyéb esetben előveszem a telibe tört kijelzős telefont. Azonban a kamera képességeit a mai napig becsülöm, és a gyors update-eket, de mégegyszer ilyen puritán stock androidot nem szeretnék huzamosabb ideig használni és a Google telefonok szervíz supportja hazánkban sajnos 0.

    Köszönöm válaszaitokat!

Új hozzászólás Aktív témák