Új hozzászólás Aktív témák

  • bigsee

    addikt

    válasz rdanika #3514 üzenetére

    Amikor a céghez hoztak automata autót, akkor kétszer fejeltem le a kormányt, mert a bal lábamat arra használtam, amire szoktam: kuplungoztam. :D Sz@r az automata!

    S10 után, de inkább mellette Note 10+ lett. Nem volt jobb oldalt gomb, amivel lekapcsoltam volna a kijelzőt. Volt bal oldalon, ezzel meg az volt a gond, hogy a S10-en bekapcsolta bixbit. Sz@r a Samsung!

    Gyerekkoromban becsipte a p@cs@met a falepke... :D Kétszer! Sz@r a falepke!

    Nem! Megtanultam, hogy kell a lábamat managelni az autóban, megnézem, melyik teló van nálam és harmadszorra nem ültem rá a falepkére... :K

    Hidd el, ugyanolyan tanulnivaló ez, mint minden más. Az olvasó olyan, amilyen, ha ésszel használod, működik az. Korábban írtam, írtuk, hogy alkalmazáson belül pedig pöpec, pöccröff működik, csak az alvó képernyőn valami miatt lassabban reagál. Ha megteszed azokat a lépéseket (mind a négy szabad ujjnyomat helyet felhasználni ugyanarra a két-két ujjra, fejjel lefelé, meg mit tudomén, milyen tippeket lehet olvasni még) amik szükségesek és odafigyelsz a használatára, hidd el, rögtön másban találsz hibát...! :DDD

    Sz@r a Samsung!

    MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

Új hozzászólás Aktív témák