Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nkmedve

    őstag

    válasz icemad #3028 üzenetére

    Szoftveres támogatás a biztonsági frissítés is, abból pedig kap 3 évet, de talán még többet is (valószínűleg annyit, hogy aki most veszi is kap nagyjából 3 évig frissítést, ahogy az S7 is kapott még egyet nemrég). Persze 2 év után már nem nagyon lesznek újdonságok és a biztonsági frissítések is csak negyedévente jönnek, de ez többnyire mindenhol így van Android fronton.

    Nem tudom, hogy a kolléga pontosan mit értett támogatás alatt, mindenkinek másak az elvárásai. Ha fontos elvárás, hogy 3 évig kapjon új OS verziót, feature update-eket, havi rendszerességgel biztonsági frissítéseket, akkor szerintem csak a Pixel és Apple marad mint lehetőség. Ezek közül is inkább csak az Apple, mert a Pixel is csak a kiadásának pillanatától kap 3 évig támogatást azután pedig elég hirtelen elvágják.

    Én amúgy iPhone 5S-ről jöttem, amit 5.5 évig használtam, mindvégig kapta a legújabb OS verziót, ugyanakkor nem éreztem semmi nagy fejlődést az OS tekintetében az utóbbi években, én ugyan úgy használtam a telefont mint azelőtt. Elmúltak már azok az idők amikor lényeges hátányban vagy ha nem rakod fel a legújabb OS verziót. Mostanában már jóformán csak a létező és jól működő feature-ök újragondolása folyik, amelyek nélkül is pont olyan jól használható marad egy telefon.

Új hozzászólás Aktív témák