Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Parallaxis

    addikt

    válasz zack #4482 üzenetére

    Note 4-ben rengeteg az érzékelőkhöz kötött funkció, ami folyamatosan "figyel" a háttérben, feltéve ha használod.

    A pulzusmérés és az UV mérés nem fut folyamatosan, a többi szenzor meg ott van a Nexus 6-ban is és ott is folyamatos a figyelésük (Google Fit).

    A Note 4 azért "túlsúlyos" ebben a tekintetben, mert a Google alap dolgain kívül a Samsung redundánsan felrakja ugyanazokat a funkciókat a saját, vagy plusz szoftvereivel is (pl. Google Search/S-Finder, S-Note/Evernote, Google News/Flipboard stb.), amire egyébként semmi szükség nem lenne.

  • DeathAdder

    veterán

    válasz zack #4482 üzenetére

    Szenzorok ugyanúgy megvannak csak nincsenek az appjai integrálva a rendszerbe, illetve a holo (mostmár material design) ui, amire aztán olyan appokat hegesztesz amilyet csak akarsz az érzékelői ugyanúgy megvannak.
    Mondjuk számomra egyetlen ami hasznos lenne az a hőmérő, és páratartalom mérő, na de ezek már a note 4 -ben sincsenek :DDD

    Ilyen pulzus, lépések, véroxigén (utóbbi azt sem tudom mi), elég volt egyszer poénból kipróbálni, azóta jegelve van :)

    Az spen viszont nagy előny, ez különbözteti meg a többi simán csak vágódeszka méretű telefonoktól, és számomra nagyon hasznos :K

    Ha valahogy sikerülne megszabadulnom a TW-től meg ettől a szar alkalmazásváltótól, akkor szerintem ott lehetne a nexusok sarkában :K
    Próbáltam google asszisztenst használni, de ocsmányak nagyok rajta az ikonok, meg hiányzik, hogy az akciójegyzeteket kitegyem.

    Parallaxis - szintetikus teszteket én soha nem néztem, csak magát a gyorsaságot, appok indítását, betöltését, bezárását.. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák