Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz privacy99 #3723 üzenetére

    Lassan 2 hete megvan. Nem vagyok egy remegős típus, de mindig arra figyelni, hogy ide ne tegyem meg oda...Elegem lett. 1520-at is Nilkin hátlapot és keretet védő tokkal használtam, és bejött. Kevésbé volt figyelős, hova teszem. Van közel 50 piros pöttyöm, és nekem jó érzés eladni valamit, ha veszek helyette jobbat, és a jelenlegit karcmentesen viheti a vevő. Nem ezért van az állagmegóvás, hanem azért, mert ez alapban benne van azokban akik olyanok mint én. Tehát vigyáznak az értékeikre, mert van értéke, hiszen megdolgoztak érte. Akinek apuci beállított vele este, hogy "tessék fiam, ezt kérted", az sosem fogja becsülni, és érezni azt, hogy a Note 4 egy átlag magyar 2 havi keresete, és vigyázni kell rá.
    A Nilkin tokokban egyébként kissé csalódtam, mert a 1520 tok alul vágta az ujjamat. Ehhez képest a Spiegen tok egy Rolls-Royce. Kényelmes, jó a fogása, és a műanyag keret tényleg olyan hatású mintha fém lenne.
    Sorszámozott, felhívják a figyelmet a fake verziókra, amik sorszám nélküliek. A gombok nyomási minősége első osztályú, és semmiben sem érezek hiányt a tok nélküli használathoz képest.

    A kijelző témához hozzászólva. Sok itt a noob aki osztja az észt, de lövése sincs mi fán terem a nagyobb pixel sűrűség. Főleg aki olyat ír, hogy egyforma távolságról nincs különbség. :B
    Aki ilyen okosságokat le mer írni teljes meggyőződésből, az tegyen maga elé egy 37 colos 720p és egy 1080p tv-t és nézze őket egyforma távolságból, ahonnan az ekkora méretű 720p-t megjelenítőt szokás (kb 4m). Vak teszten megdőlne, ugyanis a nagyobb felbontás előnyét már tv-k esetében kimutatták, hogy csak közelebbről nézve jön ki a több pixel előnye. Tehát a fenti példából adódóan 2-3 méterről.
    Telefonoknál pont ez van. Nem azt mondom, hogy 5cm-ről kell nézni, de minél közelebbről van nézve, annál részletgazdagabb, és annál nagyobb a kontraszt az 1080p megjelenítőkhöz képest.
    A 1520-nak nagyon perfekt 1080p kijelzője volt (a mezőnyben benne van a top3-ban), de a Note 4 részletgazdagabb ha közelebbről nézem, és persze hogy közelebbről nézem. Nem kell itt nagy dolgokra gondolni, nem 35cm, hanem mondjuk 20-25. Persze ez sem mindig szükséges, hiszen a napi pörgésben nem ez számít. A részletekben akkor jó elveszni, amikor nyugiban lehasalok az ágyba, ki az Spen, és nyugodtan, kikapcsolódva tudom nyomkodni.

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák