Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz blu79 #32445 üzenetére

    Néztem épp tegnap én is egy S7 Edge telót, és valóban érzékelhetően kisebb volt a látható/használható kijelző felület.

    Note 7 .. olvastam a párszáz hozzászólást a megjelenési hírnél. Elég sokan sírdogálnak, hogy drága. Még azt sem mondom, hogy egyáltalán nincs igazuk, azonban elfelejtik, hogy a termék még épp csak kapható lesz szeptember elejétől, tehát az újdonság ára is rajta van, valamint, hogy vannak plusz dolgok benne.

    Mondják, hogy mivel is lenne több, mint egy S7, Note 4-ről meg minek váltani? Erre azt tudom mondani, hogy van a feleségemnek egy S6 Edge+ telója. Nem egyszer a kezembe kerül az az eszköz is. Nem mondom, hogy a Note 4 lassú lenne, de az a sebesség, amit az S6 Edge+ mutat, túlmutat egy Note 4-en: minden "azonnal" történik, tényleg nem várok semmire, iszonyat gyors.
    Számomra láthatóan, egyértelműen megveri sebességben a Note 4-et. (nem mellesleg, a 6-os droiddal én csak vártam volna Note 4-re is a fehér színű értesítési sávot, ami nem jött.)Ezek után, az S7, vagy a mostani Note 7, szintén ezt, vagy még jobb sebességélményt adhat.

    Tehát, aki
    - a legújabb eszközre vágyik;
    - a leggyorsabb hardvert akarja;
    - a legújabb szolgáltatásokat, fw-t, vízállóságot, egyéb kényelmi dolgokat szeretne

    az szerintem ne sírjon, fizesse meg. A forint/usd/eur árfolyamot tudjuk, az nem a Samu sara.
    Aki meg nem hajlandó megfizetni, az maradjon a gyengébb kis platformján, de az, hogy "hú de szar mer' drága" az nevetséges, bárki írja le.

    blu79: majd írd meg kérlek, hogy mi az élő tapasztalatod. Ez a hsz nem teljesen neked szól, csak sok ponton kapcsolódik a véleményedhez, azért írtam válaszként. :R

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák