Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saril

    senior tag

    válasz Rick4 #31788 üzenetére

    egyértelmű hogy csakis azért vetted mert a mérce az, kinek van újabb és jobb, meg 3 helyett 6 giga ramja a telefonjában, de gyakorlati értéke ennek nem lesz se nálad se másnál, persze kompenzálni tökéletes :R

    meg elmondhatod hogy az antutuban 233x annyi pontod van mint másnak, fúúú KIRÁLY! persze annak a "más"nak ha van egy csöpp esze akkor az is körberöhög mert elvan azzal a telefonnal is, ami lehet fele annyiba sem került neki, de mesélj még...

    persze mindenki azt vesz amit akar, de szólás szabadság is van :C

    összegzem hogy meg is értsd, vettél egy még jobb telefont állításod szerint mint a note4, de én azt állítom hogy a note4-et sem használtad ki, úgy hogy nem is ismerlek, simán kijelentem, mivel tudom hogy minden feladatot maximálisan ellát a note bármiről van szó!

    persze hardveresen jobb, újabb chipset, de ez mind mind csak vakítani jó ha pl vannak techbuzi barátaid azokat tényleg le tudod majd venni a lábáról ha előveszed a zsír új telód, fain, viszont gyakorlatilag van egy erőmű a zsebedben a mindennapi használatra aminek a 10%-át fogod kihasználni, meg most még újdonság varázsa miatt nyomkodod de 1 hét és vége,

    persze írd le mire nem volt elég a note4, had nevessen más is rajtam kívül itt :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

  • Muerte68

    addikt

    válasz Rick4 #31788 üzenetére

    Szerintem az ilyen hasonlítgatás a milyen mobilt vegyek topikba való egyetértek azzal hogy ez note4-topic nem mi a legújjabb telefonom :U
    Ráadásul nem cerkás mobil,mint ahogy az s7-tel sem versenyez az más kategória :K
    Nem kell leírni olvastam-csak a véleményem mondtam,tőlem hasonlíthatod őket nem zavar :N

    [ Szerkesztve ]

    Láttam egy fickót a kávézóban. Se mobil, se laptop. Csak ült ott és itta a kávéját. Mint egy pszichopata.... https://www.flickr.com/photos/128638150@N03/

Új hozzászólás Aktív témák