Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dealer95

    őstag

    válasz S e t h #21680 üzenetére

    Újraindítottad már esetleg? Hátha beragadt valami.
    Telepítettél azon a napon valami újat? Esetleg frissült egy alkalmazás és az rakoncátlankodik?

  • blu79

    addikt

    válasz S e t h #21680 üzenetére

    Szia, ugyanígy jártam én is. Ezért is kérdeztem hogy van e olyan progi amivel lehet nézni hogy mi eszi az akkut. De nem válaszolt senki és ezért újratelepítettem a rendszert. Szombaton kezdődött, reggel feltöltöttem és kíváncsiságból feltettem az Ocean HD mozgó hátteret, és letőltöttem egy pasziánsz játékot, a kamerához a samsung áruházból leszedtem a surround fényképmódot meg az étel fényképmódot. A nap folyamán észrevettem hogy veszettül merűl a teló. A mozgó hátteret nem állítottam be csak megnéztem milyen és töröltem is. A pasziánszal sem játszottam egész nap. Késő délutánra már csak 16% volt az akku. A szokásos használathoz képest nagyon hamar lemerült. Másnap miután fel lett töltve akkor is nagyon hamar lemerült. Azt furcsáltam hogy ha nem használtam akkor nem merült megnéztem a grafikont , egyenes vonal, és amint kezdtem használni veszetül kezdett merülni :F . Újraindítottam többször de semmi. Ezek után tegnap újratelepítettem. Eddig minden rendben. Bár azt a pasziánszt és a kamerához a surround és étel modot nem telepítettem még fel. Nem tudom mi lehetett. Én is azt vettem észre hogy az Android rendszer meg Android operációs renddzer több akkut használ. Esetleg másnál is gyorsabban merül az akku?

    [ Szerkesztve ]

    ¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

Új hozzászólás Aktív témák