Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz Plazmacucci #19080 üzenetére

    aki előtte/mellette használt ujjlenyomat-olvasót, annak az is hiányozna a note 3-nál - nekem legalábbis nagyon -, meg azért nem mindegy, hogy van néhány hajszálkarc a note 4 fémből készült keretén és az házilag is egyszerűen polírozható akár, vagy szétreped a note 3 műanyag kerete és lehet gariztatni, már ha átvihető a dolog a szervizen.
    a jobb wifi, lte és bluetooth modul valóban csak egy szűkebb réteg szemében mérvadó tényező, és bár persze, hogy nem pixeles a note 3 kijelzője, de azért eléggé látni a különbséget, ha egyszerre nézi az ember, a note 4 pedig fehér tekintetében is elég jó, pláne az s6 rózsaszínéhez képest...
    amelyik kijelző tud szép fehéret (ips, de abban is nagyítóval kell keresni a jót, ami nem sárgul...stb.), az meg feketét nem tud olyat, mint a(z) (s)amoled.
    nincs azzal gond, ha valaki leírja, hogy szerinte nem éri meg korábbi típusról felváltani, note 4 kontra 5 kapcsán is sok ilyen lesz, elfogadható a dolog, ha olyan szempontok fontosak számára, amiben épp nem sokkal jobb az újabb, de azt is el kell ismerni, ha valaki ellenkező véleményen van, mert neki meg pont az elsődleges szempont, amiben épp jobb lett az újabb kiadás.
    én is leírtam anno, hogy az s és s2 után miért nem lett s3 és csak s4, de pont így volt az iphone 4s után kimaradó 5 és csak 5s lett - az is közrejátszott persze, hogy szeretem a változatosságot, de amellett is bőven megindokoltam írt típusok kihagyását úgy is, ellenkező esetben sűrűbb cseréket eszközöltem volna és a kihagyottak használata is beleférhetett volna.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák