Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • juuzer

    addikt

    válasz Prien #20578 üzenetére

    + gyuri81 (#20577)

    Jogos. Véroxigént nem tud se a Watch GT se a Fit 2. Bár túlélem nélkülük, igaz jobb, ha van, mintha nem lenne.

    Igen azt néztem egyébként, hogy akkuval nem lennék sokkal beljebb, sőt. Az írisz szkenner hiányozna egyedül, a 2D-s arcalapú feloldásban nem hiszek.

    Az AOD megléte miatt nem is zavarna egyébként az értesítési LED hiánya, meg tudtommal van rá app a Google Play Store-ban.

    Csak megint ott lennék, hogy van egy "szuper" telefonom, ami 2 év után ugyanúgy elkezd hülyeségeket csinálni, mint a Note 9. (Pl. "laggol, beakad" a billentyűzet, meg ilyenek.) Plusz addigra már bőven elavult lesz. Szerintem ha váltanék és Samsungra, akkor inkább S21 Ultrára. Ahogy néztem, akkuidőben javult az Exynos rendesen. (Én mondjuk nem hisztizek az Exynos miatt, sőt, én jobban is örülök neki, minthogy a Qualcomm monopolhelyzetét tovább erősítsem.) Bár baromira tetszik a Note szögletesebb, indusztriálisabb design-ja.

    Az akkucserével kapcsolatban: van rá lehetőség, hogy esetleg futárral hozzák-vigyék a telefont? Vagy postapontoztatni lehet, mint a Huawei esetében? A HO miatt nem járok Budapesten és nem is szívesen utaznék 4 órát egy fél órás ügyintézésért. :D

    [ Szerkesztve ]

    Vamos a la playa.

Új hozzászólás Aktív témák