Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    válasz gyuri81 #20367 üzenetére

    Zavart, hogy csak ugatok róla, úgyhogy megszenvedtem érte, de megcsináltam. Tegnap egy német Lidl -ben akadtam rá erre a cuccra (20 és10 Erzsi). Itthon sajnos még nem kapható (de tudok hozni, ha kell vkinek). Ennek a Lidl alkalmazása tulképp egy Tuya fork. Elég béna app. Egy nyomorult egygombos kapcsolót sem tudtam vele kirakni home -ra. Külső kapcsolást sem tud, mert megszűnt az IFTTT támogatás. Van benne vmi halovány automatizáció. Azzal csináltam két kapcsolást. Tovább guglizva kiderült, hogy ez a Tuya integrálható a Samsung Smartthings -be. Megtörtént és láss csodát, ott megjelent a létrehozott két parancsom és home -ra is tudtam tenni őket. Csakhogy, ezek nem parancsikonok, hanem widgetek, amiket nem lehet másik appból vezérelni. Újabb guglizás. Kiderült, hogy van egy Sharp Tools nevű app, ami szintén integrálható a Smartthings -be és 1250Ft -ért Tasker beépülő is lehet. Innen már síma ügy volt. Gyorsan összedobtam két tesztmakrót és most már a Macrodroidon keresztül a telóm kapcsolgatja a saját töltését. :)

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Új hozzászólás Aktív témák