Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz mrThomi #7015 üzenetére

    Nagyon regen volt mar, azota nem nyultam samsunghoz (plane, hogy sokszor ismerosok hasonlokrol szamoltak be ujabb telefonoknal is, meg akar par evvel ezelott is), de olyanok, mint:
    microlaggok, nem micro laggok, random fagyasok/ujraindulasok, frissites nem ota volt, illetve de, csak erosen ajanlott volt nem ota modon csinalni, a feature-ok fele vagy nem mukodott, vagy esetlegesen, stb. Gyakorlatilag ugy ereztem, hogy az egesz telefonnal a fejlesztesi motto az volt, hogy minden projekt addig tart, amig a marketinges ra nem tudja irni a dobozra. Ezen a frissitesek meg ronthatnak, np, belefer.

    Szoval azota a samsungra nem igazan neztem jo szemmel, es oszinten szolva, ha lehetett valasztani barmi mast, akkor a barmi mast valasztottam. Ezen felul nem rajongok annyira az edge kijelzoert sem, ugy gondolom, hogy egy hatalmas adag eztra serulekenyseget ad a keszulekhez ugy, hogy cserebe nem ad semmit, mokusvakitason kivul.

    Namost, ha lenne meg erdemleges, nem kinai (nekem szamit) gyarto a piacon, aki kepes normalis csucskeszuleket gyartani, valoszinuleg megint nem neztem volna a samsung iranyaba, de nem talaltam ilyet, ugyhogy az lett, hogy legyurtem a viszolygasom, megprobaltam a leheto legobjektivebben allni a dologhoz, elolvastam egy raklap tesztet, hozzaszolast, forumot, kerdezgettem mindenfele, es vegul ugy nezett ki a dolog, hogy ezeket a kezdeti dolgokat mara mar kinotte a samsung, ugyhogy kap egy ujabb eselyt.

    Nagyon drukkolok, hogy igaz legyen, mert jartam mar ugy muszaki cikkel, hogy mindenki ajnarozta, aztan kiderult, hogy tele van hibaval es idegesito baromsaggal, csak a felhasznalok azt hittek, hogy az normalis, illetve mind ilyen. Szoval tovabbra is felek a dologtol, masreszt viszont nagyon tetszik, amiket olvastam a telefonrol, meg amiket youtube-on lattam, szoval remelem az lesz, hogy nemhogy legyuri az eddigi prekoncepcioimat, hanem ipponnal rakja oket az agyam hatso reszebe, es akkor kicsit kevesbe fogok derulatoan nezni az okostelefonos piacra, mert az utobbi ~5 ev nekem konkretan ijeszto volt, ahogy tuntek el/szuntek meg az alternativak.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák