Új hozzászólás Aktív témák

  • zitrone88

    aktív tag

    válasz Brutális #14271 üzenetére

    Off-ba rakom, mert elfogult vagyok. Én megfogadtam, hogy soha többé kínai, mindig van valami kompromisszum, valami, ami nem úgy működik, ahogy kéne, meg épp rosszkor hagy cserben, megy el a net, kell újraindítani, stb stb.... A note 10-et újra sem indítom sohse.. Nem bírnék nem samsungot használni. Samsunggal is volt bajom egyébként, a note 10 lite-al nem sikerült békét kötnöm, arról váltottam sima note 10-re, és ég és föld, tökéletes telefon. Rettegek attól, hogy újra valami xiaomi vackom legyen. Power usernek sosem ajánlanék kínait, de készséggel aláírom, hogy egy átlagfelhasználónak megfelelő lehet. Sajnos a döntésben nem biztos, hogy tudok segíteni, én, ha most rá lennék kényszerítve, hogy váltsak, és az általad mondott keretem lenne rá, akkor könnyes szemmel, de búcsút mondanék a tollnak (ez fájna a legjobban), S22-t vennék, simát, zöldet, baromira tetszik, pedig sosem döntöttem szín alapján :DJó, most sem ezért venném ezt, de k...va szép :D Mondjuk nekem sima note 10-em van, és imádom, hogy kicsi. Vagy egy snapdragonos S21 FE-t. Vagy megvárnám, milyen lesz az S22 FE, ha lesz. (Persze, ha összetörne, nem várhatnék).

    Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

Új hozzászólás Aktív témák