Új hozzászólás Aktív témák

  • ra^ven

    senior tag

    válasz macsek18 #26607 üzenetére

    Sziasztok!

    Már korábban írtam, kezdő vagyok a telefon mókolásban jelenleg egy 2.3.3 -as gyári független kütyüm van.
    Utánaolvastam pár dolognak, így javarészt képbe kerültem, de azért még fogni kell a kezem. :)

    Felraktam a CWM-et csináltam backupot a rendszerről, valamint a gyári memkártya is betelt így szerintem holnap veszek egy másikat és megparticionálom.
    Ahol most tartok, letöltöttem a ronin féle Xperion V4.1-et, és letöltöttem egy alapromot 2.3.6 szlovák xwktr-t.

    Azt tudom, hogy Odinnal kell felrakni, meg multi CSC-vel általában a romokat, de itt már érkezett egy válasz, utólag is köszi, hogy ide nem kell multi CSC, mert egyfileos. (2 file van benne, egy mdl, és egy másik, most nincs elöttem.)
    Akkor ha ezt felrakom magyar nyelvet simán lehet választani, vagy szlovák nyelvű a telepítő?

    Namármost megvan egy gyári rom, a v4.1 2 fileja, valamint letöltöttem az Odint.

    Tudna valaki egy két instrukciót mondani mit hogy csináljak? :F
    Valamint ha véletlen elrontanék valamit recoveryben simán restore, és ott lesz a gyári rendszerem, vagy ez nem ilyen egyszerű?

    Köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

    ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

Új hozzászólás Aktív témák