Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • theo_76

    aktív tag

    válasz mathaus=) #3866 üzenetére

    Nekem most sem működik a videó felvétel... visszatettem a régebbi google kamera alkalmazást, mert azon több mindent be lehet állítani, de egyiken sem működik... az első beállításnál volt hogy bezárult a Beállítások alkalmazás, de érdekes módon problémát az sem okozott... telefonálni még nem telefonáltam, de a tárcsázó elindult, a névjegyzék is megy, használtam is azt már. Ami még fura, hogy egyenlőre csak névlegesen magyar... Sok menüpont még angolul jelenik meg a nyelvi beállítások ellenére, illetve az alkalmazások van mikor percek múlva jönnek rá, hogy magyarul is tudnak működni :)

    A root még nagyon hiányzik nekem, mert pl a titanium backuppal szoktam lementeni a dolgaimat, így kevesebb nyüglődés van rom frissítéskor... :)

    [ Szerkesztve ]

  • theo_76

    aktív tag

    válasz mathaus=) #3866 üzenetére

    Nah egy kis tapasztalat megosztás :) Ma több alkalommal is használtam, indítottam is fogadtam is hívást. A tárcsázó alkalmazás egyetlen esetben szállt el (de ott minden alkalommal), ha valakit hívok, nem veszi fel, és megszakítom a hívást. Akkor leáll alkalmazás hibával, de kb ennyi is. :) Szerintem ha már nem akar valaki telefonálni tökmindegy, hogy elszáll az alkalmazás. :) A hívást egyébként a Kedvencek widgetből indítottam. A telefont Next Launcher 3.20.2-vel használom szépen reagál, már az aksit sem szívja le rekord sebesen. Bekapcsolt képernyővel mikor a beállításokat nézegettem, és úgy mentem rá az Akkumulátor menüre, 6 óra hátralevő üzemidőt írt ki, mind ezt bekapcsolt és használt wifi mellett, GPS-el. Néhány helyen még nem magyar, illetve a névsorba rendezést is eléggé egyedien kezeli... Beállítom, hogy vezeték név elől, és eszerint is rendezzen, de ezt a rendezést nem adja át más programoknak (pl a tárcsázóban is be lehet állítani, de magasról tesz rá, illetve a Kedvencek appnak sem adja át se a rendezés, se a megjelenítés módot a cm11-el ellentétben. De ezek szerintem nem olyan nagy hibák, néha kicsit fura bosszantó, de ettől még használható. Egy alkalommal fagyott le a system ui, de ettől a telefon használható maradt, csak a felső sáv tűnt el... Ez kb 11 körül volt, akkor újraindítottam, és azóta stabilan megy. A telefonálás sem szívta olyan gyorsan az aksit. Annyit tapasztaltam, hogy néha a töltés beakad, de ezt a cm11-nél is észrevettem... Elkezdtem tölteni, és 7-8 órás töltés időt írt ki... De ha lehúztam a töltőről, és újraindítás után visszadugtam, szépen feltölti. Nálam most 30%-ról indítva 2 órára becsüli a töltés időt. Hirtelen ennyi tapasztalatot tudtam összeszedni a mai nap :)
    Jah igen... a google kamerát visszacseréltem a régebbire a már említett okok miatt, tökéletesen megy, root is fent van, és üzemel is, de a videó felvétel nekem azóta sem megy (az új google kammal sem).

Új hozzászólás Aktív témák