Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 22Dávid22

    aktív tag

    válasz 22Dávid22 #3570 üzenetére

    Nem bírtam várni, újratelepítettem a rendszert. Nehogy azt higgyétek, hogy minden problémamentes... Kezdjük a jóval: lejjebb tudom venni a processzor minimum frekvenciáját, ez újraindítás után végre nem okoz gondokat.
    Jöhet a rossz: a második mag még mindig magasabb órajelen pörög, de szerintem nem gond, az akku időre és a melegedésre nem hat ki. Most jön az új gond, valahányszor a gyors beállítások panelen változtatok a csempéken (hozzáadok vagy eltávolítok) közli velem, hogy a rendszer ui leállt. Hamarosan újraindul, beírom a PIN kódot, ha szerencsém van, a háttérképet is újra be kell állítani. Mindegy, ezzel együtt tudok élni, már mindent kiraktam ami kell.
    (Ha már a telepítésnél járunk, mielőtt ezt a rendszert újra raktam, kíváncsiságból pár perc erejéig visszaraktam a gyárit. Az AnTuTu pontszáma elég gyér lett, még így frissen telepítve is, de ami azt illeti, nem is volt olyan gyors, mint ez. Közben azt is megnéztem, hogy gariztatás esetén minden rendben van-e, és igen, a régiókód stimmelt és a Download módban a Current binary és a system status is visszaállt official-ra.)

Új hozzászólás Aktív témák