Új hozzászólás Aktív témák

  • snakehb

    csendes tag

    Ezen az áron használtan, független nagyobb felbontású, jobb kamerás, persztízsebb cucc is van. Szolgáltatónál meg nem érdemes venni, mert hűség nélkül drágább, mint boltban függetlenül, vagy 2 évre lekötöd magad egy máshol nem használható készülékkel és a tarifákkal, ráadásul ez a teló nemhogy 2 év, de fél év múlva sem lesz sehol a teljesítményével. És 2 év alatt, több, mint a dupláját fizettetik ki az egyszeri ügyféllel. egy 50-60e-s telóért 120-130-at, bakker, és még van olyan marha, akinek ez üzlet? Facepalm.

    Én ezt a kategóriát erős kompromisszumnak érzem. Én is belépőszinten kezdem az okostelefóniát, de egy hónap múlva baszdostam a földhöz, mert lassú, szar a kijelző, gyenge a wifi, kevés a memória, stb. Úgyhogy most 1 év spórolás után irány a csúcskategória, függetlenül. Lejjebb sajnos csak az van, hogy ahogy az ember egyre jobban használja ki az okostelefont, mint olyat, úgy marad le a készülék az igények mögött, és nem kellemes felhasználói élményt ad, hanem idegeskedést. Ez alsószinten korábban, középkategóriában később, de szerintem mindenképp eljön. Akinek meg csak a telefonálás, sms-ezés a lényeg, az nem fog 50-70 ropit kiadni egy ilyenért, annak jó a Nokia 100 is.

    Amúgy mi ez az új dili a hazai szolgáltatóknál, hogy havi 10 ropiért korlátlan beszélgetés + SMS, azt adatforgalom meg lófasz se'?

    Nem fordítva kéne? Én a telefonon beszélek kifelé max napi 15 percet átlagban, SMS-t nem küldök, max. havi 5-öt, abból is egy autópályadíj + 1 parkolás + 1 lottó

    A FaceMessenger, Skype, Viber, Hangouts, stb. korában ezt nyomatni irgalmatlan szánalom a szolgáltatók részéről. Nem a piaci igényeket elégítik ki, és még le is húznak, mint a szart.

Új hozzászólás Aktív témák