Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mik972

    csendes tag

    válasz hyperspale #7942 üzenetére

    Kedves hyperspale!

    Szerintem ne húzd az időt mindenféle visszaállítással, hanem sürgősen csapd a képükbe a telefont, és próbáld visszaszerezni a vételárat - mindenképpen!

    Ugyanis két eset lehetséges:
    - ha azért került feketelistára, mert lopott, akkor tök mindegy, hogy milyen szoftver van rajta!!!! Ez rendőrségi ügy, ezzel érvelhetsz. (Remélem van valami "izéd" amivel bizonyítod, hogy onnan vetted?!)
    - ha "mókolás" miatt tiltották le, akkor viszont nincs fogalmad sincs, hogy hová kellene - milyen "mókolt" állapotba - visszaállítani a készüléket! De egyébként is nehezen tudom elképzelni, hogy visszaviszed, megnézi az eladó, és azt mondja: igen, ez a mi mókolásunk! Ha meg visszaállítod a gyárit, akkor meg jót röhög a markában, mert tudja, hogy te is sáros vagy, és ha nem vagy jó színész - márpedig ha ide írtál, nem nagyon tudsz hazudni - akkor el vagy veszve!

    Ha az üzlet 09.20 után köttetett, akkor semmi gond, hiszen akkor még nem nálad került feketelistára.
    Ha előtte, akkor csak a határozott fellépés segíthet!
    Ne feledd: ők tudják, hogy sárosak! Ha meg eredetileg függő telefont vettél függetlenként árulva, akkor meg mit kell bizonyítani? Kit érdekel, hogy te hozzányúltál-e vagy sem, hiszen ők biztosan hozzányúltak!

    Sok sikert a pénzed visszaszerzéséhez!

    Ez a véleményem, de azért kíváncsi vagyok mások véleményére is!

    Üdv: Miklós

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák