Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alastair'

    nagyúr

    Én olyan 2 hete voltam flotta hosszabbítás előtt, és kinéztem pár készüléket. Végül az M4 Aqua és az A5 között próbáltam választani. Itt a Snapi 615 vs super amoled küzdött egymással (a Sonynak sem rossz azért a kijelzője), míg végül az erősebb hardver nyert és a Sonyt vettem.
    Most persze egyfolytában tör a nyavaja, hogy milyen lett volna az A5 :D Tetszik a Samsung formája és a Super Amoled is. Ha vissza lehetne vinni a vodába, kicserélném. A Sonynál tulajdonképp csak a 8 gigás tároló idegesítő, ami a Lolli miatt nagyon kicsi, az A5-be legalább 16-os modult raktak.
    Olvasgatom, hogy várjátok a Lollit, (máraki) a Sonyn nekem elég pozitív csalódás, pedig csak 5.0 van rajta. Semmi lassulást nem tapasztaltam még, nem lehet megakasztani. Mivel a 410 is 64 bites, így esélyes, hogy az A5 is jól fog működni a Lollival. (asszony Core Prime-ján is 4.4.4 van, arra is már szállingózik az 5.0.2, lengyelek már megkapták, van aki rá is tette, van benne magyar nyelv).

    bocsi ha valaki nagyon offnak érzi :R

    Alister from Hell

  • Alastair'

    nagyúr

    válasz kjanos19 #813 üzenetére

    Ha probléma van az odinnal a gyári rom-ot bármikor visszarakhatod, mielőtt szervízbe kéne adni. Amíg a bootloader menü bejön nincs gond.
    Viszont amit nem árt tudni:

    "Fontos lehet tudnunk, hogy az ODIN-al végzett ROM-frissítéseket a telefon regisztrálja, és amikor "download" módban indítjuk el, akkor egy számláló is jelzi, hogy hányadik ROM-cserénél is tartunk, illetve, hogy gyári "official" ROM van-e a telefonunkon, vagy sem"

    [ Szerkesztve ]

    Alister from Hell

Új hozzászólás Aktív témák