Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BogyóBP

    addikt

    válasz poffsoft #923 üzenetére

    Ja bocsi nem láttam. Kirootolod a telefont ha ki van akkor feltolod rá az eredeti romot www.samsung-updates.com ról ODIN segitségével. Beállítod amit kell pl ha elmászott a CSC kód akkor azt is , viszont ezt is csak root alatt lehet. Ha már a számlálód elmászott akkor újra elfog tehát érdemleges különbséget nem fogsz tapasztalni. SZedd le a legujabb szoftvert hozzá ami régiófüggetlen (XEH) és tedd fel ODIN al. Ekkor lesz egy lollipop rendszered ha az ota vagy a kies nem tudja rátenni. Mivel az odin egész más elven megy így annak bele kéne hogy tegye a rendszert. Ellenkező esetben valamit rosszul csinálsz :)

    Részletes leirást itt találsz az odin os metódusról: [link]

    Azt hogy a chainfire hogy reagál a telefonra lollipop alatt még fingom sincs mert én nem rootoltam. Bár elállítodott már a CSC kódom nekem is ahogy feltettem a független romot de azért hogy visszaállitsam még nem rootoltam.

    Fontos hogy amikor a romot keresed, akkor a telefon az SM-500FU legyen és ne más.

    [ Szerkesztve ]

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Új hozzászólás Aktív témák