Új hozzászólás Aktív témák

  • Bly

    tag

    elméletben szeptember 31 után megindítják a hivatalos frissítést a mi régiónkban is ... az 2 és fél hét ... annyit fél lábon kibírok ... meg aki csak 0.1% ban nem biztos magában ... vagy a gépében vagy félti a garanciát az is tegyen így ... ha nem lesz semmi negativ visszajelzés az oroszoktól amit rövid idon belül tudnak javítani akkor szerintem tartani fogják az időpontot... ok nem vagyok samsung mérnök és nem tudom garantálni senkinek sem ... de én hogy 2-3 hetet kibírok az fix ...

    különben a telóról... en már 3 hónapja boldog tulaja vagyok ... nekem "lottó ötös" ... a design, az akkuidő ... a sebessége. Én egy 5 éves note II-őt valtottam le vele ... az LTE képesség hiánya miatt ... nyomkodom egesz nap fent csüng 4G-n egész nap ... megy a GPS ... szi szinkronol egesu nap a kocsival meg plusz a gear s3 al ... meg nyomom a massengert plusz a skype ot ... minden este felteszem töltőre, gyorsoltes kikapcsolva ... de altalaban reggel 6 -tól este 11-ig 60-66% al kihúzza 40-50 perc alatt feltölt 100% ra ... a kamera ami hagyna kivanni valót de nekem megfelel meg ugyis van nalam fényképező ha olxat kell fényképezni... ami meg nem tetszős ... nálatok nem csinal olyat hogy neha bongeszes közben be-be "fagy" egy 2 másodperce a chrome? ... amúgy tökéletesebb telefonra nem vágyom...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák