Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rsanyi20

    tag

    válasz TechArtist #821 üzenetére

    Igaz hogy nem engem kérdeztél, és én még 5.1.1-en vagyok, de a kameráról csak annyit hogy a teszt képeknél bőven jobb képeket lő az enyém, a fókusz is tökéletes. A HDR talán ami tényleg nem igazi, de ennél jobb képeket én már csak felsőkategóriás készülékektől láttam. A Wifi erőségge nálam tökéletes, nem tudom mire értették a "maximum átlagos" kifejezést, de ott ahol az eddigi Lenovo S580-asom 2-3as jelszinten volt, most maxon van mindig.
    Force close nálam ~3 hét alatt egyszer se volt.
    Most lehet azt fogod mondani az elfogultság beszél belőlem, de hidd el nem, tényleg nincs probléma a telefonnal. :)

    Szeretem az energiaitalt. Az energiaital is szeret engem.

  • PaIika123

    csendes tag

    válasz TechArtist #821 üzenetére

    Arra számíthatsz, amit láttál a videón. Miért gondolod, hogy nekünk más mint amilyen a videón, vagy akár az itteni tesztben? Ráadásul mindenki dicsérni fogja, hiszen védi a mundér becsületét. Engem hidegen hagy teljesen, hogy megveszed-e ezt a készüléket vagy sem, csak nem értek pár dolgot. Magyar fórumon miért nem lehet rendesen magyarul beszélni?

    "A fentiek egyike sem feltétlenül deal breaker, de azért jó tudni, hogy mire számíthatok."

    Erről csak sejtem mi lehet, de pontosan nem tudom. Ha nem deal breaker neked a felsorolásod, akkor egyáltalán miért említed meg? Ha nekem valami nem deal breaker, akkor nem is foglalkozom a témával. Viszont.
    Fogalmam sincsen, hogy mi a problémád a fókusszal. Két másodpercnél hamarabb fókuszál. De ha neked nincsenek másodperceid a fotózáshoz, akkor minek veszed elő a fényképezőt? Vagy egyáltalán mi az elvárás? Hogy 0,00001 másodperc alatt fókuszáljon? Tényleg komolyan kérdezem, mert nem értem. Azt is megértem, ha neked erre van szükséged, csak akkor miért nem veszel valami profi fényképezőgépet fél millióért? Mondjuk annál csak az 5 perc lenne mire kiveszed a tokból és leveszed az objektívkupakot. Most ehhez képest előrántod a telefont és fényképezhetsz. Szóval komolyan várom a választ.

    Az, hogy nem az igazi a HDR. Nem tudom milyen az igazi HDR. Azt sem tudom, hogy mire jó az, hogy készítesz egy olyan képet, mintha a CSI Miami című filmben járnék (természetellenes színek), de biztosan erre is van egy jó magyarázat. Viszont ha ez számodra fontos, akkor megint egy fél milliós gépet tudok csak javasolni.

    "Egyébként force close-ok, fagyások mennyire jellemzik a telót úgy általánosságban? Pl. több tucat böngésző lappal egyszerre megbirkózik?"
    Már megint nem lehet magyarul írni. Mi az a force close? Most guglizgassak? Nekem pl nem szokott fagyogatni sem. De ma éppen kilépett a LocusMap. Viszont nem hinném, hogy ez a telefon hibája, mert közben telepítettem valamit a Playről. Akkor most ezért nem veszed meg a telefont, mert én azt írtam, hogy kilépett egy program? Mire jó az, hogy nyitva van több tucat lap? Tudod mennyi egy tucat? 12. Több tucat az minimum 24. Aztán a három tucat az 36. Te komolyan átlátsz egy 36 lapos legyezőt? Ebben nem 12 GB ram van mint a Xiaomiban, szerintem nem bír el 36 nyitott lapot, de őszinte leszek. Max hármat szoktam kinyitni, mert 5-6 lapot már át sem lehet látni. Előbb újratöltöm gyorsikonból vagy könyvjelzőből mint a 36 nyitott lap között kikeresem amit akarok.

    Szóval én az egész kérdéssorozatodat nem értem :). Ha ilyen kritériumok vannak, akkor szerintem ne vedd ezt meg. Ki tudja még milyen negatív meglepetésekkel fogsz találkozni, pl a hangerőnövelő sáv az elvárt 0,7 mm vastagságtól eltérően csak 0,3 mm, vagy nem tudom tényleg. Azt pl nem kérdezted meg, hogy az ujjlenyomatolvasó mennyire pontos, hogy a hangszórója mennyire hangos, torzít-e. Meg egy rakás mindennapos használatban borzasztó fontos tulajdonsága van egy telefonnak, de te azt kérdezed, hogy hány tized másodperc alatt fókuszál :D. Meg milyen a HDR, ami ráadásul egy szoftveres virtue nature (fú de jó idegen szavakat használni). Vagyis ha minden adequate (ááááááhhh) a telefonnal, csak a HDR nem, akkor is tudom helyettesíteni 3RD (fúúú) szoftverrel. Míg egy rossz hardvert aligha tudok kicserélni.
    Amúgy nézd meg a Galaxy S7 képeit, én attól sem vagyok elájulva, pedig az duplaennyibe kerül. Na de akkor tegyük fel a kérdést, hogy mi felelne meg?

  • Dimebag88

    aktív tag

    válasz TechArtist #927 üzenetére

    Vissza is kell :) En is visszavittem mert konkretan elcsuszott az uveg a keretben :)

    A madár az ász!

  • mateus

    senior tag

    válasz TechArtist #927 üzenetére

    Megpróbálnék egy rendszer visszaállítást először.
    Amúgy milyen led fényre gondolsz, hogy gyenge?

Új hozzászólás Aktív témák