Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    Na lassan indul a buli
    Előzmények
    Öcsém A5(2016) telefonja
    Előjött nem egy hibája, hamar merül, néha nem tölt, melegszik töltés közben, hívások nem jönnek be, nem lehet hívni vele, kijelző lefagy egy ideig, és még lehet sorolni

    Először tartalék telefon rendelés, először nézett használtat de Xiaomi Redmi 5A 2/16 jött ki győztesnek újonnan(27e Ft), ha meglesz a szerviz majd eladja pár ezerrel olcsóbban(már ha kibírja mert ezen nincs tok és öcsém sokszor elejti a telefonokat)

    Költözés megvolt

    Na mondom elő a doboza meg a papírjai mert ugye Samsung magyar garancia jegy nélkül rá se néz 1éven túl
    Ho hó nincs se számla se garancia jegy
    Pár napig kereste nincs meg (MM-től volt véve és ugye ők e-mailbe küldik a számlát, csakhogy a citromail-nél lehetett egy adatvesztés mert öcsém email címén több mint egy év levelezése nincs meg)

    Mi legyen

    Na felhívtam a Samsungot, ügyfeles elmondta hogy először a számla pótlása kell, majd utána lehet kérvényezni a garancialevél pótlását,
    Rendben
    MM felhívása ugye nem tudtam a rendelésszámot mert nem volt meg az email, szerencsére email cím alapján tudták azonosítani és pár órán belül ki is küldték a számla másolatát.
    Ekkor újra Samsung hogy mi a következő lépés

    Adott egy email címet , ahova írni kellet csatolni a számlát meg a telefon azonosítására szolgáló matricáról képet, meg adott az ügyfeles egy ügyfél azonosító kódot
    Emailt megírtam csatoltam mindent amit kellet elküldtem
    Kis idő múlva jött egy válasz
    Értesítjük, hogy az Ön által küldött dokumentumokat megkaptuk, azokat köszönettel vettük.
    Ügyének kivizsgálása folyamatban van, a válaszig szíves türelmét kérjük.

    Úgy kb egy hét múlva jött a következő email
    Köszönjük, hogy hozzánk fordult kérésével.
    Jótállási jegyét a mai nap folyamán küldjük ki az Ön által megadott címre.
    Szíves türelmét kérnénk, amíg kézhez kapja.

    Itt tartunk most várjuk a postát, utána én személyesen beviszem a telefont a Debreceni Samsunghoz mert mióta haver szervizbe küldött teflonjának a kijelzője betört míg odaért nem bízzuk futárra (Az volt a szerencséje hogy Telekom üzletbe a kamera felvette hogy sértetlen kijelzős telefont adott le)

    Ezt azért írtam le hátha másnak is hasznos

    Kis utóirat
    Azt a kis matricát amit a telefon hátuljára ragasztanak jól tegyétek el vagy vigyázatok rá, mert ha úgy romlik el a telefon hogy se kép se hang akkor csak azzal a matricával lehet igazolni a telefont, mert ha nincs igazolva a telefon akkor nem foglalkoznak vele, nem fogják szétszedni elutasítják a garanciáztatást

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák