Új hozzászólás Aktív témák

  • Bibic72

    tag

    válasz ro3000 #1081 üzenetére

    Igen, ott a sok kivétel. De mondom, nekem belefér az újraindítás 2-3 naponta is manuálisan.
    Én nem is értem miért jelent ez bárkinek ekkora hatalmas problémát mintha 20 kiló cementet kellene felvinni gyalog a nyolcadik emeletre. Konkrétan szavakat nem találok. Csak válaszokat kapok a folytonos miértre. Az emberek miért önzőek, miért besúgók, miért idegbetegek, miért kérdezik meg tőlem, hogy hol van a legközelebbi dohánybolt, miközben ott az okostelefon a kezében. Hihetetlenül elkorcsosult az emberi faj. És már értem, hogy miért megy egy fiatal ember elektromos biciklin miért nem hajtja, miért van ez az elektromos roller. Kényelmesek, lusták, önelégültek lettek az emberek. És főleg elektrobetegek. Rossz napjuk lesz meg nyomás alatt érzik magukat ha karc van a telefonjukon, ha 3%-ot esik az akkuszázalék fél óra alatt. Beteges.

    Hölgyek! Ugyan hetero vagyok, mégis arra kérlek titeket, hogy ne írjatok privát üzenetet. Ugyanis nekem csak akkor van merevedésem, ha 6 hónapot meghaladta a tellám újraindítás nélküli üzemideje. Köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák