Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DJGABI

    addikt

    válasz sxxorp #664 üzenetére

    Nem arról van szó. Telne rá. De már az A40 akcijós-akcijós árára is húztam a szám. A 4X középkat volt, 40 körül ment megjelenéskor. Nem tagadom, alsó polcról szoktam válogatni. Aztán mégis kibírt majd' 2 évet, látszik nem fejlődünk már annyira, mai napig teljesen jó kis teló volt, picit beleuntam, kb csak a változatosság kedvéért cseréltem le. Nem azt mondom, most is vannak ilyen kategóriában, Mi 8 lite pl tökéletes lett volna. Kompaktabb méretben. Vagy épp a sima Redmi 7 is középkat (4/64 mondjuk nincs belőle) 50k alatt, simán vettem volna A40 méretben, elég bármire egy átlag júzernek. Elhiheted, ha valaki, akkor én az ár/értéket nézem. Samsungért a jófogásos 50-55k kb reális lenne, ha a 9 SE meg menne olyan 70ért akkor nem rugóznék az árakon.

    Akksi: na ja, csak épp kijelzőfelbontás is nőtt közben annyit hogy semmi látszatja ne maradjon a soc alacsonyabb fogyasztásának

    Engem nem kell téríteni, de elég belenézni itt-ott a kommentekbe. sok szemellenzős samu fan semmi pénzért nem venne sáomit, mert "kínai"...

    << "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

Új hozzászólás Aktív témák