Új hozzászólás Aktív témák

  • KPistike

    aktív tag

    válasz Snowy_owl #657 üzenetére

    A helyzet a következő:
    Céges levelezés Exchange, melynek vannak biztonsági követelményei - én a PIN mellett döntöttem, mert számomra az kezelhető egyszerűen. Ezt követően aktiváltam az ujjlenyomatos azonosítást, ha már van, és jó helyen.
    Ennek van olyan következménye, hogy időnként - általában reggel - újraindul, és ilyenkor PIN által lehet feloldani, de később már működik az ujjlenyomat (bárhol, bármikor). Állítólag ez is biztonsági követelmény a 6.0.1 rendszerben - mélyen belegondolva lehet igaz, másik ilyen rendszerű készülékben nincs olvasó.

    Mivel aktív a Motion, mindent csinál a zárolt képernyőn, csak PIN megadását nem tudom megtenni, hiába bökök az Egyérintésre. Sőt, ha nem érek hozzá, akkor is érzékel valamit, jelenleg is türkiz keretben van a felirat, hogy "Az eszköz újraindult, ezért PIN-kóddal kell feloldania. ...".
    22-es csapdája az aktuális helyzet, majd sonka és tojások főzése közben keresem a megoldást.

    A kérdésedre válaszolva: csak annyit írt ki a rendszer a funkció bekapcsolásakor, hogy mihez fog engedélyt kapni ez az integetős mód, azt nem közölte, hova is tegyem a mancsom. És bár bedobja a 8 ikont, bármit adok meg neki (igazából csak egyérintést jelöli meg az esetek 90%-ban), csak a fentebb vázolt helyzetre tudok visszatérni.

    K. P.

Új hozzászólás Aktív témák