Új hozzászólás Aktív témák

  • KPistike

    aktív tag

    válasz Fred23 #3169 üzenetére

    Ahogy Zso83 jelzi, szerintem is egyedi a jelenség Nálad.
    Lányom ma vette meg egy fórumtárstól TP-Link TL-WDR3600 routert, és némileg szórakoztunk vele, hogy a WDS bridge módot megvalósítsuk a G4-em hotspotjára - majd a jövőben köttetünk be WAN port kihasználására vezetékes szolgáltatást. Samsung A3 telefonom és az Általa használt Huawei Y6II Compact (meg még pár cucc) a TP-Link által biztosított wifin használja / használta a hálózatot - A3 esetében órák óta. Néha viszem a konyhába, és a KDE Connect által léptetem a gépem (ami közvetlenül kapcsolódik a G4-re, router-től függetlenül) VLC listáján lévő filmeket - úgy van a kijelző felszerelve, hogy a konyhai sütés / főzés közben is ráleshetek, amíg nem igényli a készülő étek az interaktivitásomat. Most csak a távolság volt lényeg - inkább a router wifi tesztje, mint A3 próbája volt.
    Úgy 20 perce néztem meg, hogy a router firmware némi frissítésre szorul - amely folyamán újraindult a router, úgy 17 perce. A3 hiba nélkül vette az akadályt, azonnal visszakapcsolódott a routerre, ahogy az bebootolt.
    Szerk.: Ja, és vagyok olyan merész, hogy október 10-i OTA frissítés óra nem alkalmaztam FR-t.

    [ Szerkesztve ]

    K. P.

Új hozzászólás Aktív témák