Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsolto

    őstag

    válasz DearMan #1357 üzenetére

    Szerintem nem fogod megbánni. Nekem semmi szoftveres bug jellegű bajom nincs vele, de vannak, akiknek pl. elfelejti az egyedileg beállított csengőhangot, és előfordult a szokásosnál nagyobb fogyasztás is. Nekem ezek nincsenek, és a pár napja érkezett frissítés óta a kamera sem indul fekete képernyővel már.

    Soha nem volt még ilyen jó telefonom, én nagyon szeretem, és már előre rettegek attól, amikor megunom, vagy elkezdek más felé kacsintgatni, mert ennyiért ilyen szolgáltatásokat, kijelzőt és sima működést nem kapsz sehol. Ja, a Here Drive+ valóban elérhető, le van itt írva, hogy hogy kell csinálni (USA-ra kell állítani a régiót, ha jól emlékszem), és le lehet tölteni, hibátlan.

    Viszont jó, ha tisztában vagy a WP8.1 pár hülyeségével, amit én elfogadtam, de csak a sok-sok egyéb előny miatt.
    Nincs hangszínszabályozó, a zenelejátszó eleve buta és fapados, és erre semmi megoldás nincs, a "letölthető" alternatívák is csak a gyári appot fedik el.
    A Picasa elérése nagyon nehézkes, én még nem találtam rá igazán jó appot, pedig ez nekem nagyon hiányzik. A programkínálat sem olyan eszement, mint Android alatt, de azért ma már mindenre van jó megoldás, legalábbis ami nekem kellett, az nagyjából megvan.

    Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

Új hozzászólás Aktív témák