Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teréz Atya

    senior tag

    válasz Béééla #7 üzenetére

    Én tavaly teljesen kezdőként indultam neki a videóeditálásnak. Kipróbáltam egy rakat "user friendly" meg "for beginners" editort. A legtöbb tele volt tömve csili-vili csillámpóniszar effektekkel, de alapvető funkciók, úgy mint két videó egymásra helyezése, hiányoztak. Meg valamelyik gagyiság akadt a 8 magos gépemen, miközben csak két magot használt, meg a RAM felét. WTF? Aztán itt a PH-n ajánlották a Reslove-ot. Az elején leizzadtam. Aztán, amikor elkezdtem nézni a tutorialokat, úgy éreztem, hogy felrobban az agyam. Aztán érdekes módon a videók pikk-pakk elkészültek, én meg csak lestem, hogy milyen könnyű vele a munka.
    Sajnos nagyon kevés időm van a videókra munka, család, barátok és a hobbyk miatt, de ősszel újra előkapom. :)

    És a legszebb az egészben, hogy a guglizás első pár lapján előugró "10 best video editing software"-t ajánló weblapok meg sem említik. Általában orrba-szájba tolják a fizetős használhatatlan vackokat, de hogy ne nézzenek ki olyan szarnak, olyan ingyenes progikat dobnak be melléjük, amit Marcika dobott össze egy este alatt.
    Most épp podcast-eléssel vagyok így. Ott is mindenféle szemétbe belefutok, ellenben amit fórumokon eddig ajánlottak az a Skype / Discord + Audacity.

    A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

  • #20844032

    törölt tag

    válasz Béééla #7 üzenetére

    Na sajnos a BMD cuccokkal nem ez lesz a helyzet. Szoftveres fronton olyan ócskák bizonyos termékeik, hogy arra szavak is alig vannak. A "Resolve-ot fejlesztő BMD" meg nagyon erős csúsztatás, a Resolve-ot fejlesztő da Vinci Systems-et felvásárolta a BMD (ahogy gyakorlatilag mindenkit felvásárol 10 éve, akinek a közelébe jut, Da Vinci, Atem, Cintel, Teranex, Echolab, stb.). Szal a BMD-vel a legnagyobb probléma az, hogy nem következik az egyik általuk saját név alatt forgalmazott termék minőségéből egy másik szintén saját név alatt frogalmazott termék minősége.

Új hozzászólás Aktív témák